Framesi FM Shine Me Brighlty Super Coat 119 150ml – Vyhlazjící glazura s efektem zrcadla

385 

Framesi FM Shine Me Brighlty Super Coat 119 150ml – Vyhlazjící glazura s efektem zrcadla od kvalitního výrobce Framesi , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Framesi FM Shine Me Brighlty Super Coat 119 150ml – Vyhlazjící glazura s efektem zrcadla v akci za cenu 385 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879562 Kategorie: , Štítek:

Popis

Framesi FM Shine Me Brighlty Super Coat 119 150ml – Vyhlazjící glazura s efektem zrcadla od společnosti se zárukou kvality Framesi , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Vyhlazující glazura s efektem zrcadla SHINE ME BRIGHTLY SUPER COAT poskytne vlasům maximální hladkost a lesk. Vlasy nezatěžuje, zamezuje krepatění a poskytuje ochranu proti vlhkosti a vodě. efekt proti krepatění odolnost proti vlhkosti a vodě perfektní hladkost maximální odraz světla 0% zatížení vlasů Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame filmotvorné látky chránící proti znečištěnému ovzduší látky pro rozzáření Použití: Naneste na částečně vysušené vlasy, vysušte fénem a dokončete žehličkou (aktivace teplem). ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879562
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro lesk vlasů. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Rovné vlasy.  . . . . . . . . .
Framesi FM Shine Me Brighlty Super Coat 119 150ml - Vyhlazjící glazura s efektem zrcadla
Framesi FM Shine Me Brighlty Super Coat 119 150ml – Vyhlazjící glazura s efektem zrcadla
385