Framesi FM Shape Me Glaze 222 200ml – Tvarující glazura

313 

Framesi FM Shape Me Glaze 222 200ml – Tvarující glazura od výrobce se skvělou pověstí Framesi , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Framesi FM Shape Me Glaze 222 200ml – Tvarující glazura cenově vychází na 313 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879524 Kategorie: , Štítek:

Popis

Framesi FM Shape Me Glaze 222 200ml – Tvarující glazura od značky s dlouholetou tradicí Framesi je u nás k dispozici opravdu výhodně. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Tvarující glazura SHAPE ME GLAZE zaručuje dlouhotrvající styling s možností remodelace. Opravuje drobné nedokonalosti po délkách i na konečcích vlasů a dodává jim hydrataci, lesk a měkkost. strukturace vlasů možnost opětovného vytvarování vlnitého nebo hladkého stylu hydratace měkkost a lesk přirozený účes oprava drobných nedokonalostí po délkách a na konečcích Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame objemové složky UV filtr Použití: Naneste do vlhkých vlasů a vyfénujte přes kartáč. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879524
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro uhlazení vlasů. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Vlny a Objem.  . . . . . . . . .
Framesi FM Shape Me Glaze 222 200ml - Tvarující glazura
Framesi FM Shape Me Glaze 222 200ml – Tvarující glazura
313