Framesi FM Pump Me Up Spray 302 200ml – Posilující sprej pro objem od kořínků

539 

Framesi FM Pump Me Up Spray 302 200ml – Posilující sprej pro objem od kořínků od výrobce Framesi je u nás k dostání za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Framesi FM Pump Me Up Spray 302 200ml – Posilující sprej pro objem od kořínků – nyní můžete mít za 539 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879340 Kategorie: , Štítek:

Popis

Framesi FM Pump Me Up Spray 302 200ml – Posilující sprej pro objem od kořínků od výrobce se skvělou pověstí Framesi , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Sprej pro objem od kořínků PUMP ME UP SPRAY posiluje vlasové vlákno a zdůrazňuje vlasovou strukturu vlasů bez jejich zatížení. Díky obsaženým aktivním látkám se s vlasy lépe pracuje a to během sušení i stylingu. Dodává vlasům objem od kořínků po celé jejich délce. měkký objem od kořínků a po délkách libovolný styling fixace všechny typy vlasů definovaný styling zdvižení od kořínků plnost vlasů Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame filmotvorné látky chránící proti znečištěnému ovzduší, termickému a mechanickému stresu panthenol Použití: Naneste zónu po zóně od kořínků ke konečkům a vytvarujte. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879340
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro objem vlasů. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Vlny a Objem.  . . . . . . . . .
Framesi FM Pump Me Up Spray 302 200ml - Posilující sprej pro objem od kořínků
Framesi FM Pump Me Up Spray 302 200ml – Posilující sprej pro objem od kořínků
539