Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml – Termoochranný sprej pro podporu vln

388 

Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml – Termoochranný sprej pro podporu vln od výrobce s mnohaletou tradicí Framesi je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml – Termoochranný sprej pro podporu vln nyní za 388 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879548 Kategorie: , Štítek:

Popis

Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml – Termoochranný sprej pro podporu vln od společnosti s dlouholetou tradicí Framesi – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Termoochranný sprej pro podporu vln MAKE ME WAVY SPRAY je ideálním pomocníkem před kulmováním. Vlasy ochrání před horkem z přístrojů, krepatěním a podpoří i tvorbu vln. Výsledkem jsou dlouhotrvající a zářivé vlny, které si zachovají přirozený pohyb. zvýraznění struktury odolnost proti vlhkosti ochrana proti poškození horkem při kulmování dlouhotrvající vlny pohyb vlasů zářivost Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame filmotvorné látky chránící proti znečištěnému ovzduší termoochranné látky Použití: Nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy, vysušte fénem a dotvarujte kulmou/žehličkou. Nebo nastříkejte do suchých vlasů a vytvarujte dle potřeby. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879548
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro definici vln. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Vlny a Objem.  . . . . . . . . .
Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml - Termoochranný sprej pro podporu vln
Framesi FM Make Me Wavy Spray 221 150ml – Termoochranný sprej pro podporu vln
388