Framesi FM Keep Me Strong Glue 609 150ml – Stylingové lepidlo pro tvarování účesu

285 

Framesi FM Keep Me Strong Glue 609 150ml – Stylingové lepidlo pro tvarování účesu od této značky Framesi je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Framesi FM Keep Me Strong Glue 609 150ml – Stylingové lepidlo pro tvarování účesu v akci za 285 Kč.

Katalogové číslo: 8032505879449 Kategorie: , Štítek:

Popis

Framesi FM Keep Me Strong Glue 609 150ml – Stylingové lepidlo pro tvarování účesu od známé společnosti Framesi je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Stylingové lepidlo pro tvarování účesu KEEP ME STRONG GLUE zajišťuje extrémní fixaci a ultra odolný styling se zachováním lesku vlasů. Efekt se projeví i u velmi dlouhých vlasů. účinek i u velmi dlouhých vlasů rychle zasychá extra silná fixace definovaný vzhled ultra odolný styling lesk Aktivní látky: výtažek z řasy Wakame pryskyřice pro lesk vlhkuodolné polymery Použití: Naneste do vlhkých či suchých vlasů a vytvarujte. ŘASA WAKAME obsahuje hodně minerálních látek a vitaminů. Díky spojení výtažků z řasy Wakame s dalšími látkami podporuje vitalitu vlasů: Ochrana proti horku spolu s filmotvornými látkami tvoří bariéru proti poškození horkem při fénování/žehlení. Anti-aging efekt spolu s filmotvornými látkami chrání proti účinku znečištěného ovzduší a stárnutí vlasů. Hydratace díky obohacení o panthenol zvyšuje vitalitu vlasů. Ochrana barvy vlasů obsah UV filtrů chrání barvu vlasů a zvyšuje jejich zářivost. PROFESIONÁLNÍ STYLING FOR-ME Styling FOR-ME podporuje kreativitu v tvorbě účesu, chrání proti poškození vlasů vlivem znečištěného životního prostředí, zachovává pružnost účesu a pohyb vlasů. FOR-ME je profesionální styling určený pro práci v kadeřnických salonech a pro domácí péči. Produkty jsou obohaceny o extrakt z mořských řas Wakame, která chrání zdraví vašich vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8032505879449
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Framesi FOR-ME. Kolekce For-Me Modelace.  . . . . . . . . .
Framesi FM Keep Me Strong Glue 609 150ml - Stylingové lepidlo pro tvarování účesu
Framesi FM Keep Me Strong Glue 609 150ml – Stylingové lepidlo pro tvarování účesu
285