Fibrill Fixační Spray 60ml

205 

Fibrill Fixační Spray 60ml od spolehlivého výrobce Fibrill lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Fibrill Fixační Spray 60ml – nakoupíte u nás nyní za 205 Kč.

Katalogové číslo: 8032539546867 Kategorie: , Štítek:

Popis

Fibrill Fixační Spray 60ml od dodavatele se skvělou pověstí Fibrill je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Fibrill Fixační sprej je navržen tak, aby okamžitě poskytl objem řídnoucím a křehkým vlasům a pro dobarvení viditelných odrostů u mužů i žen. 100% přírodní – využití mikronizovaných celulózových vláken a pigmentů z rostlin a minerálů. Okamžitý účinek. Překryje a dobarví místa s menším výskytem vlasů. Vhodné jak pro muže tak ženy. Snadná a rychlá aplikace. Odolává všem povětrnostním vlivům. Nezanechává žádné skvrny. Bez vedlejších účinků. Jednoduché umytí šamponem. Použití: Použijte ke stabilizaci na ošetřená místa ze vzdálenosti cca 30 cm. FIBRILL Přírodní vlákna Fibrillu obalí vlasy díky elektrostatickému náboji a zajistí mu více barvy. Díky opačnému elektrostatickému náboji ve vlasech se navzájem přitahují. Výsledkem je pak podstatné zvýšení objemu vlasů a dobarvení míst s menším výskytem vlasů. Fibrill je 100% přírodní kosmetika, která využivá mikronizovaných celulózových vláken a pigmentů z rostlin a minerálů. Je vhodná pro muže i ženy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Fibrill
  • EAN: 8032539546867
  • Další vlastnosti: Objem 60 ml.  . . . . . . . . .
Fibrill Fixační Spray 60ml
Fibrill Fixační Spray 60ml
205