Dr. Hauschka Kosmatcový šampon 150 ml

428 

Dr. Hauschka Kosmatcový šampon 150 ml od společnosti se zárukou kvality Dr. Hauschka je k dostání levně a pohodlně online. Skvělý produkt s garancí kvality. Dr. Hauschka Kosmatcový šampon 150 ml aktuálně za 428 Kč.

Katalogové číslo: 4020829085756 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dr. Hauschka Kosmatcový šampon 150 ml od značky s dlouholetou tradicí Dr. Hauschka je právě teď za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Kosmatcový šampon, to je jemná péče, která nezatěžuje vlas a na základě vyvážené kompozice, spočívající z kosmatce, jalovce, jablečného octu, jemných rostlinných olejů a tensidů udržuje vlasy pružné a dobře hydratované. Zároveň chrání pokožku hlavy před vysoušením a dodává ji celkově uvolněný pocit. Šampon se vyznamenává velmi dobrou snášenlivostí, a to i v případě výskytu dermatitidy. Neobsahuje jakékoliv vonné látky nebo silikony a je vhodný i pro barvené vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dr. Hauschka
  • EAN: 4020829085756
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy normální”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”}}.  . . . . . . . . .
Dr. Hauschka Kosmatcový šampon 150 ml
Dr. Hauschka Kosmatcový šampon 150 ml
428