Dandy Water Pomade Extreme Shine Fixing 3 100ml – Vosk pro mokrý efekt

199 

Dandy Water Pomade Extreme Shine Fixing 3 100ml – Vosk pro mokrý efekt od naší známé značky Dandy – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Dandy Water Pomade Extreme Shine Fixing 3 100ml – Vosk pro mokrý efekt momentálně v akci za 199 Kč.

Katalogové číslo: 80801023 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dandy Water Pomade Extreme Shine Fixing 3 100ml – Vosk pro mokrý efekt od skvělého a známého výrobce Dandy je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Nepostradatelný pomocník pro vytvoření neodolatelného mokrého efektu, který má dlouhodobý účinek. Dodává vlasům/vousům zářivý lesk. Precizně tvaruje vlasy nebo vousy. Vytváří výjimečnou formu a pružnost účesu. Použití: Vpracujte do suchých vlasů/vousů a vytvarujte do požadovaného tvaru. DANDY Značka Dandy pochází z laboratoří Hair Niamh Concept, která spojuje tradiční péči o vousy a vlasy s originalitou moderního muže a s jeho osoním a kreativním stylem. Dandy je ucelená řada, která vyhovuje potřebám muže, který se nespokojí se stereotypem, chce vytvářet svůj osobitý styl. Chce vyjádřit jedinečnost také prostřednictvím péče o sebe. Dandy je perfektní řešení pro ty muže, kteří hledají stylové výrobky a chtějí vyniknout. Každý produkt Dandy byl vyvinut do nejmenšího detailu a byl obohacen o prvotřídní, rafinované, luxusní, aktivní složky, které činí tuto značku ideální pro muže, kteří trvají na stylu a moderních výrobcích, stejně jako požadují zdravou pleť, vousy a vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dandy
  • EAN: 80801023
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Pro muže. Styling Pro lesk vlasů.  . . . . . . . . .
Dandy Water Pomade Extreme Shine Fixing 3 100ml - Vosk pro mokrý efekt
Dandy Water Pomade Extreme Shine Fixing 3 100ml – Vosk pro mokrý efekt
199