Dandy Water Pomade Anti-Gravity Fixing 5 100ml – Vosk pro antigravitační mokrý efekt

199 

Dandy Water Pomade Anti-Gravity Fixing 5 100ml – Vosk pro antigravitační mokrý efekt od výrobce se skvělou pověstí Dandy , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Dandy Water Pomade Anti-Gravity Fixing 5 100ml – Vosk pro antigravitační mokrý efekt nyní za 199 Kč.

Katalogové číslo: 80801016 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dandy Water Pomade Anti-Gravity Fixing 5 100ml – Vosk pro antigravitační mokrý efekt zboží dodává Dandy je k dostání za výborné peníze. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Díky ultra silné fixaci pomáhá přesně tvarovat a strukturovat účes i v případě velmi extravagantních úprav a zajišťuje dlouhotrvající účinek. Dodává vlasům/vousům zářivý lesk. Použití: Naneste malé množství přípravku do dlaní a aplikujte do vlasů. DANDY Značka Dandy pochází z laboratoří Hair Niamh Concept, která spojuje tradiční péči o vousy a vlasy s originalitou moderního muže a s jeho osoním a kreativním stylem. Dandy je ucelená řada, která vyhovuje potřebám muže, který se nespokojí se stereotypem, chce vytvářet svůj osobitý styl. Chce vyjádřit jedinečnost také prostřednictvím péče o sebe. Dandy je perfektní řešení pro ty muže, kteří hledají stylové výrobky a chtějí vyniknout. Každý produkt Dandy byl vyvinut do nejmenšího detailu a byl obohacen o prvotřídní, rafinované, luxusní, aktivní složky, které činí tuto značku ideální pro muže, kteří trvají na stylu a moderních výrobcích, stejně jako požadují zdravou pleť, vousy a vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dandy
  • EAN: 80801016
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Pro muže. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Dandy Water Pomade Anti-Gravity Fixing 5 100ml - Vosk pro antigravitační mokrý efekt
Dandy Water Pomade Anti-Gravity Fixing 5 100ml – Vosk pro antigravitační mokrý efekt
199