Dandy Hair Spray Extra Dry 300ml – Extra suchý lak

175 

Dandy Hair Spray Extra Dry 300ml – Extra suchý lak od této přední společnosti Dandy . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Dandy Hair Spray Extra Dry 300ml – Extra suchý lak – nyní pořídíte za 175 Kč.

Katalogové číslo: 8008423009008 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dandy Hair Spray Extra Dry 300ml – Extra suchý lak od našeho výrobce Dandy je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Dandy Hair Spray Extra Dry je jedinečný lak pro pány, který pomůže s vytvarováním jakéhokoli účesu každý den. Obsahuje speciální formuli Extra Dry s minimálním podílem vody, díky němuž je lak vhodný i pro vytváření odvážnějších kreací s dlouhotrvajícím účinkem. Zajistí Vám nejen trvalý tvar, ale i ochranu před vlhkostí. Lak má příjemnou decentní vůní. Vhodný pro muže, kteří mají svůj styl. Kyselina hyaluronová a olej z baobabu vlasy neustále posilují a chrání před škodlivými vlivy. Použití: Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti cca 25-30 cm. DANDY Značka Dandy pochází z laboratoří Hair Niamh Concept, která spojuje tradiční péči o vousy a vlasy s originalitou moderního muže a s jeho osoním a kreativním stylem. Dandy je ucelená řada, která vyhovuje potřebám muže, který se nespokojí se stereotypem, chce vytvářet svůj osobitý styl. Chce vyjádřit jedinečnost také prostřednictvím péče o sebe. Dandy je perfektní řešení pro ty muže, kteří hledají stylové výrobky a chtějí vyniknout. Každý produkt Dandy byl vyvinut do nejmenšího detailu a byl obohacen o prvotřídní, rafinované, luxusní, aktivní složky, které činí tuto značku ideální pro muže, kteří trvají na stylu a moderních výrobcích, stejně jako požadují zdravou pleť, vousy a vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dandy
  • EAN: 8008423009008
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Dandy Hair Spray Extra Dry 300ml - Extra suchý lak
Dandy Hair Spray Extra Dry 300ml – Extra suchý lak
175