Curapil Doplněk stravy pro podporu růstu vlasů 60 tablet

673 

Curapil Doplněk stravy pro podporu růstu vlasů 60 tablet od spolehlivého výrobce Curapil je k dostání za výborné peníze. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Curapil Doplněk stravy pro podporu růstu vlasů 60 tablet – nyní pořídíte za super cenu 673 Kč.

Katalogové číslo: 8594184520017 Kategorie: , Štítek:

Popis

Curapil Doplněk stravy pro podporu růstu vlasů 60 tablet od společnosti s výborným jménem Curapil je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Český přírodní doplněk stravy pro péči o vlasy, nehty a pokožku hlavy, který pomohl více než 92 % zákaznic . Jedno balení Curapilu obsahuje 60 tablet s výtažky z topinamburu, kvasnice a aminokyseliny. Každá tabletka tak v sobě ukrývá originální kombinaci vitamínů a minerálů , které vám pomohou splnit si svůj nejen vlasový sen. Tabletky Curapil obsahují prášek ze sušených topinamburových hlíz, pivovarské kvasnice a aminokyseliny, které pomáhají obnovit zdravé vlasy, nehty a pokožku hlavy. Topinambur hlíznatý Hlízy topinamburu (slunečnice hlíznaté) jsou přírodní zdroj bílkovin, inulinu, draslíku, fosforu, vápníku, hořčíku, křemíku a dalších minerálů. Pozitivně působí nejen na růst vlasů a nehtů, ale i na imunitu, trávení, funkci jater a ledvin. Pivovarské kvasnice Odhořčené pivovarské kvasnice obsahují bílkoviny, dietární vlákninu, vitamíny skupiny B a minerální látky. Napomáhají regeneraci vlasů, nehtů a pokožky. Aminokyseliny L-methionin a L–cystein Aminokyseliny jsou pro růst a kvalitu vlasů zásadní. Právě ony jsou stavební materiál, bez kterého se zdravé vlasy a nehty neobejdou. Pokud má vaše tělo nedostatek aminokyselin, je třeba je nejprve doplnit, až potom vašim vlasům pomůže přísun vitamínů, minerálů a dalších látek. Jedna tableta doplňku stravy Curapil obsahuje Topinambur hlíznatý sušený 250 mg, Pivovarské kvasnice sušené 100 mg, L-methionin 50 mg, L-cystein 50 mg, Kyselina pantotenová 42,50 mg, Pyridoxin 7 mg, Manitol, Mikrokrystalická celulóza, Oxid křemičitý, Stearan hořečnatý.

 

Informace o produktu

  • Značka: Curapil
  • EAN: 8594184520017
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro růst”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”}}.  . . . . . . . . .
Curapil Doplněk stravy pro podporu růstu vlasů 60 tablet
Curapil Doplněk stravy pro podporu růstu vlasů 60 tablet
673