Concept VV5741 Vysoušeč vlasů Beautiful bílá + modrá

399 

Concept VV5741 Vysoušeč vlasů Beautiful bílá + modrá od této skvělé značky Concept je k sehnání u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Concept VV5741 Vysoušeč vlasů Beautiful bílá + modrá momentálně k dispozici za 399 Kč.

Popis

Concept VV5741 Vysoušeč vlasů Beautiful bílá + modrá od značky s dlouholetou tradicí Concept , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

VV5741 Vysoušeč vlasů Beautiful 1400-1600 W bílá + modrá je ideální na cesty díky sklopnému držadlu a svým kompaktním rozměrům. Fén nabízí výběr ze dvou stupňů výkonu a dvou různých teplot. Dokonalého tvarování vlasů docílíte pomocí koncentrátoru, který usměrní proud vzduchu do požadovaného místa. Oblíbená je funkce Cool shock, která prudkým ochlazením vzduchu zafixuje vaše vlasy, čímž dosáhnete delší trvanlivosti svého účesu. Disponuje odnímatelnou mřížkou na nasávání vzduchu, díky které budete mít fén během okamžiku vyčištěný. Stačí mřížku sejmout, vyčistit štětečkem nebo propláchnout vodou, usušit a vrátit zpět.

 

Informace o produktu

  • Značka: Concept
  • EAN: 8595631005590
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Concept VV5741 Vysoušeč vlasů Beautiful bílá + modrá
Concept VV5741 Vysoušeč vlasů Beautiful bílá + modrá
399