Concept VV5731 Vysoušeč vlasů Violette Care s ionizátorem

799 

Concept VV5731 Vysoušeč vlasů Violette Care s ionizátorem od tohoto výrobce Concept je k dostání online za výhodnout cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Concept VV5731 Vysoušeč vlasů Violette Care s ionizátorem cenově vychází na 799 Kč.

Popis

Concept VV5731 Vysoušeč vlasů Violette Care s ionizátorem od společnosti s výborným jménem Concept je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

VV5731 Vysoušeč vlasů Violette Care s ionizátorem nabízí výběr ze dvou stupňů a tří různých teplot.S pomocí koncentrátoru usměrní proud vzduchu pro detailnější tvarování. Funkce Cool Shock zafixuje účes prudkým ochlazením. Disponuje DC motorem, který dodává silný výkon a dlouhou životnost. Odnímatelná mřížka na nasávání vzduchu usnadňuje čištění. Stačí ji sejmnout, vyčistit štětečkem nebo opláchnout a nasadit zpět.

 

Informace o produktu

  • Značka: Concept
  • EAN: 8595631005576
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Concept VV5731 Vysoušeč vlasů Violette Care s ionizátorem
Concept VV5731 Vysoušeč vlasů Violette Care s ionizátorem
799