Concept Parní žehlička na vlasy Elite Steam Boost VZ6010

1499 

Concept Parní žehlička na vlasy Elite Steam Boost VZ6010 značky s tradicí a dobrou pověstí Concept je k dostání online za výhodnout cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Concept Parní žehlička na vlasy Elite Steam Boost VZ6010 aktuálně výhodně za 1499 Kč.

Katalogové číslo: 8595631019979 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Concept Parní žehlička na vlasy Elite Steam Boost VZ6010 od značky s dobrým jménem Concept , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Parní žehlička na vlasy Steam Boost Concept VZ6010 Elite přináší šetrnou péči pro každý typ vlasů a je vhodná jak pro domácí, tak i profesionální užívání. Pomůže vám s žehlením, tvorbou vln i zvětšením objemu účesu. Profesionální žehlička pro každodenní péči Parní žehlička na vlasy Steam Boost Concept VZ6010 z řady Elite je vhodná pro každodenní péči o vlasy nejen doma, ale i v kadeřnických salonech. Je vybavena vysoce šetrnou a účinnou parní technologií a nadstandardní délkou kabelu 2,5 m. Pára je šetrná k vašim vlasům Hlavní výhodou parní žehličky na vlasy VZ6010 je její vysoce šetrná péče k vlasům. Parní technologie poskytuje hloubkovou hydrataci vlasů, ochranu před vysokými teplotami a dokáže zacelit roztřepené konečky . Během chvilky získáte dokonale hladké a přirozeně lesklé vlasy. Parní žehlička VZ6010 narovná všechny typy vlasů, včetně hustých a kudrnatých. Zaoblené okraje žehličky umožňují rychlou tvorbu vln Díky zaobleným okrajům žehličky můžete vlasy nejen žehlit, ale také natáčet nebo zvětšit objem vašeho účesu . To vše velmi snadno a rychle jedním tahem. Plovoucí žehlicí desky se přizpůsobí každému pramenu Parní žehlička Steam Boost VZ6010 je osazena plovoucími žehlicími deskami, které jsou velmi šetrné k vašim vlasům. Během žehlení se přizpůsobí tloušťce každého pramenu, takže je dosaženo optimálního a stejnoměrného tlaku a nedochází k poškození a lámání vlasů. Žehlička je vybavena systémem rychlého nahřátí a díky keramickému povrchu žehlicích ploch se teplo rovnoměrně rozkládá po celé ploše. Výsledkem jsou dokonale rovné a lesklé vlasy. Vhodná pro každý typ vlasů Žehlička nabízí výběr z 5 teplotních stupňů, takže je vhodná jak pro jemné vlasy, tak i pro silné a kudrnaté. Aktuálně nastavenou teplotu můžete sledovat na přehledném LED displeji. Pro zvýšení bezpečnosti je opatřena funkcí automatického vypnutí po 60 minutách nečinnosti. Součástí žehličky je i ochranné cestovní pouzdro a zámek na uzamčení žehlicích ploch, který chrání povrch desek před poškrábáním.

 

Informace o produktu

  • Značka: Concept
  • EAN: 8595631019979
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro objem, Pro roztřepené konečky”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Concept Parní žehlička na vlasy Elite Steam Boost VZ6010
Concept Parní žehlička na vlasy Elite Steam Boost VZ6010
1499