Colorwin Sprej na krytí šedin 75ml

199 

Colorwin Sprej na krytí šedin 75ml značky s tradicí a dobrou pověstí Colorwin je k dispizici za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Colorwin Sprej na krytí šedin 75ml aktuálně za 199 Kč.

Katalogové číslo: 4056 Kategorie: , Štítek:

Popis

Colorwin Sprej na krytí šedin 75ml od našeho předního výrobce Colorwin , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Tento sprej na krytí šedin a odrostů od Colorwin je novým trendem vlasové kosmetiky. Je to efektivní způsob pro jednoduché a rychlé zakrytí šedin a odrostů. Používá se na suché vlasy a stříkat je ho třeba pouze na místa s viditelnými odrosty či šedinami. Je to šikovný pomocník pro dobu mezi barveními, který se dokonale sladí s přirozenou barvou Vašich vlasů. Sprej je bezpečný, nezatěžuje vlasy a obsahuje přírodní pigmenty. Jeho výsledek se dostaví okamžitě a lze ho vymýt šamponem. Obsah stačí pro 50 aplikací. Použití: Před použitím sprej důkladně protřepejte po dobu alespoň 5 vteřin. Aplikujte jej pouze na suché vlasy. Stříkejte obsah v malých dávkách 10-15 cm od vlasů, dokud nedosáhnete rovnoměrného pokrytí šedin. Po aplikaci sprej zaschne za pár vteřin a na vlasech se udrží až do dalšího mytí vlasů. Po zaschnutí spreje lehce přetřete vlasy kapesníkem nebo je jemně pročešte kartáčem. Zbavíte se tak nadbytečného pigmentu, který se neudržel na vlasech. Před spaním obarvené odrosty otřete tmavým ručníkem nebo jej položte na polštář, abyste předešli ušpinění povlečení. Pokud máte blond vlasy, je ideální sprej po zaschnutí nastříkat ještě jednou pro druhou vrstvu. Složení: Butane, Methylal, Propane, Isobutane, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Parfum, Triethoxycaprylylsilane Colorwin Výrobky Colorwin představují jednoduchý způsob, jak zakrýt šediny a odrosty vznikající mezi barveními Vašich vlasů. Navíc jsou bezpečné, protože nepoužívají škodlivý tekutý silikon, ale kompletně bezpečný methylal, který vlasy vůbec nezatěžuje. Mezi sortiment značky Colorwin patří korektory, spreje a šampony pro krytí odrostů a šedin. Produkty obsahují přírodní pigmenty, které nezatěžují vlasy a lze je jednoduše vymýt šamponem. Jejich aplikace je rychlá a snadná.

 

Informace o produktu

  • Značka: Colorwin
  • EAN: 4056
  • Další vlastnosti: Objem 75 ml.  . . . . . . . . .
Colorwin Sprej na krytí šedin 75ml
Colorwin Sprej na krytí šedin 75ml
199