Brazil Keratin Šampon Caviar 250 ml

289 

Brazil Keratin Šampon Caviar 250 ml od této spolehlivé značky Brazil Keratin je nyní k dostání výhodně za super cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Brazil Keratin Šampon Caviar 250 ml právě teď za cenu 289 Kč.

Katalogové číslo: 8595615710694 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Brazil Keratin Šampon Caviar 250 ml od skvělého výrobce Brazil Keratin je momentálně ve výhodné akci. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Svěřte svou péči o vlasy do rukou expertů. Brazil Keratin si pro vás připravil posilující šampón s kaviárovým extraktem a keratinem, který zaručuje důkladné čištění, hloubkové ošetření a výjimečnou regenerační péči. Šampón je nutričně velmi bohatý, vhodný na oslabené a poškozené vlasy. Posiluje kořínky vlasů a jejich strukturu. Navrací vlasům intenzivní lesk, objem a pružnost. Chrání vlasy před vysušením a lámavostí. Určeno: Pro velmi suché, dehydratované, poškozené, barvené a chemicky ošetřené vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Brazil Keratin
  • EAN: 8595615710694
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Regenerační, Pro objem”}}.  . . . . . . . . .
Brazil Keratin Šampon Caviar 250 ml
Brazil Keratin Šampon Caviar 250 ml
289