Bouclème Hydratační šampon Hydrating Shampoo 300 ml

575 

Bouclème Hydratační šampon Hydrating Shampoo 300 ml od tohoto předního výrobce Bouclème lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Bouclème Hydratační šampon Hydrating Shampoo 300 ml výhodně za skvělou cenu 575 Kč.

Katalogové číslo: 5060403580429 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Bouclème Hydratační šampon Hydrating Shampoo 300 ml od známého předního výrobce Bouclème je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Osvěžte a revitalizujte svou pokožku hlavy, vaše vlasy budou objemnější, zdravější a šťastnější. Tento šampon s nízkou pěnivostí je ideální pro časté použití. Nezbavuje pokožku hlavy a vlasy o přírodní oleje. Perfektní pro jemné vlasy a větší vlny. Lze jej také použít pro hloubkové čištění mezi mytími. Skvělé vlastnosti spolu s naší sofistikovanou vůní z toho šamponu udělají favorita ve vaší koupelně, tašce do fitka nebo na cestách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Bouclème
  • EAN: 5060403580429
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné, vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Bouclème Hydratační šampon Hydrating Shampoo 100 ml
Bouclème Hydratační šampon Hydrating Shampoo 300 ml
575