Black Turquoise Hydra Complex Mask 1000ml – Posilující maska s extrakem z mořské řasy

269 

Black Turquoise Hydra Complex Mask 1000ml – Posilující maska s extrakem z mořské řasy od společnosti Black je k dostátní teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Black Turquoise Hydra Complex Mask 1000ml – Posilující maska s extrakem z mořské řasy momentálně v akci za 269 Kč.

Katalogové číslo: 80319436 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Turquoise Hydra Complex Mask 1000ml – Posilující maska s extrakem z mořské řasy od tohoto předního výrobce Black lze pořídit u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Nová hydratační maska od Black obaluje vlasy jemným, krémovým a ultralehkým ošetřením, které injektuje hydratační a regenerační vlastnosti do vlasů. Toto ošetření poskytuje obsažená řasa Spirulina. Bohatý komplex vitamínů, minerálů, bílkovin a esenciálních mastných kyselin ve složení masky vyživuje vlasy a obnovuje jejich vitalitu bez zatěžování. Jemné vlasy se intenzivně posilují od první aplikace. Black Turquoise Jemné vlasy mohou být mdlé, křehké a nezvladatelné. Nyní se však můžete spolehnout na komplex Turquoise Hydra, inovativní ošetření, které hydratuje a vyživuje vlasy od kořínků až po konečky díky svému složení obohacenému o řasy Spirulina.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 80319436
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Řada Black Turquoise.  . . . . . . . . .
Black Turquoise Hydra Complex Mask 1000ml - Posilující maska s extrakem z mořské řasy
Black Turquoise Hydra Complex Mask 1000ml – Posilující maska s extrakem z mořské řasy
269