Black Sintesis Glam Color Creme 100ml – Barva na vlasy

147 

Black Sintesis Glam Color Creme 100ml – Barva na vlasy od spolehlivé značky Black lze u nás pořídit za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Black Sintesis Glam Color Creme 100ml – Barva na vlasy v současnosti pořídíte za cenu 147 Kč.

Katalogové číslo: 3260 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Sintesis Glam Color Creme 100ml – Barva na vlasy od výrobce s dlouholetou historií Black , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Tyto permanentní kosmetické barvy snadno proniknou do hloubky struktury vlasu. Peroxid vodíku způsobí vzájemnou reakci pigmentů, kterou zajistí dlouhotrvající a stálou barvu. maximální krycí schopnost a zesvětlení lesklé, zářivé a přirozené odlesky intenzivní odstíny dlouhotrvající barva Výběr peroxidu: Peroxid není obsahem balení, je nutné jej doobjednat zvlášť. Doporučuje se míchat s Black Emulsionate Hydrogen Peroxide 6% (20 VOL); nebo 3% (10 VOL). Před barvením je nutné zesvětlení vlasů na minimálně odstín č. 8 a maximálně na odstín č. 9. Aplikace: Obsah tuby je 100ml; barva se míchá s vhodným peroxidem v poměru 1:1,5. Míchací nádoba nesmí být z kovu (vhodná je miska plastová) a nanáší se plastovým štětcem. Vše musí být důkladně omyté a čisté. Do připravené nádoby nalít potřebné množství barvy Black Glam Colors a peroxidu, dobře promíchat. Pro komplexní barvení: promíchat 50ml (1/2 tuby) a 75ml peroxidu. Pro dobarvení odrostů vlasů stačí smíchat 30g barvy a 45g peroxidu. Použití: Nejlepší výsledek je dosažen přesným dodržováním návodu. Nanášet na suché vlasy. Před použitím proveďte zkoušku citlivosti pokožky nejméně 48 hodin před aplikací. Doba působení je 30 minut.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 3260
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml.  . . . . . . . . .
Black Sintesis Glam Color Creme 100ml - Barva na vlasy
Black Sintesis Glam Color Creme 100ml – Barva na vlasy
147