Black Platinum No Orange Mask 1000ml – Maska proti oranžovým tónům

285 

Black Platinum No Orange Mask 1000ml – Maska proti oranžovým tónům od tohoto předního výrobce Black lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Black Platinum No Orange Mask 1000ml – Maska proti oranžovým tónům stojí u nás 285 Kč.

Katalogové číslo: 80314721 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Platinum No Orange Mask 1000ml – Maska proti oranžovým tónům od této skvělé značky Black je nyní k dostání výhodně za super cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Vlasová maska z řady Platinum No Orange je určená pro tmavší blond vlasy (stupně 6-8) a hnědé vlasy, které mají sklon k nežádoucím oranžovým tónům po melírování, odbarvování a zesvětlování. Díky obsahu modrých a fialových pigmentů dodá vlasům dokonalý barevný odstín, extrakt z mandlí a vitamín E a B poskytnou intenzivní hydrataci, regeneraci a ochranu před externími vlivy (slunce, chlorovaná voda aj.). Vlasy po použití zůstávají dokonalé hebké, lesklé a zdravé. Použití: Pro posílení výsledku nejdříve umyjte vlasy šamponem ze stejné řady Platinum No Orange a následně použijte vlasovou masku. Naneste na lehce ručníkem vysušený vlas a nechejte působit a poté důkladně opláchněte. BLACK PLATINUM Rozlučte se s oranžovými tóny díky nové řadě produktů Platinum od Black. Exkluzivní ošetření obohacené organickým mandlovým extraktem a kombinací modrého a fialového pigmentu bylo vyvinuto v Black Professional Laboratories pro neutralizování oranžových tónů tmavších blond či hnědých vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 80314721
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Black Platinum No Orange Mask 1000ml - Maska proti oranžovým tónům
Black Platinum No Orange Mask 1000ml – Maska proti oranžovým tónům
285