Black Platinum Absolute Blond Mask 250ml – Maska s extraktem s organických mandlí

239 

Black Platinum Absolute Blond Mask 250ml – Maska s extraktem s organických mandlí od skvělé a známé značky Black je nyní k dostání výhodně za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Black Platinum Absolute Blond Mask 250ml – Maska s extraktem s organických mandlí výhodně ted u nás za 239 Kč.

Katalogové číslo: 80314738 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Platinum Absolute Blond Mask 250ml – Maska s extraktem s organických mandlí od skvělého výrobce Black je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Tato maska revitalizuje blond vlasy díky svým purpurovým pigmentům. V průběhu času mají světlé vlasy tendenci ztrácet lesk, vitalitu a tón. Produkt je navržen tak, aby působil právě proti nevzhledným žlutým tónům. Tato maska společnosti Black Professional oživuje barvu, obnovuje výživu a lesk. Organický extrakt z mandle obsažený ve složení má výživné vlastnosti a vlasy udržuje lesklé a plné objemu. Black Platinum Rozlučte se se žlutými tóny díky nové řadě produktů Platinum od Black. Exkluzivní ošetření obohacené organickými mandlovými a purpurovými pigmenty vyvinuto v Black Professional Laboratories pro neutralizování žlutých tónů blonďatých, barvených nebo odbarvených vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 80314738
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Blond vlasy. Řada Black Platinum.  . . . . . . . . .
Black Platinum Absolute Blond Mask 250ml - Maska s extraktem s organických mandlí
Black Platinum Absolute Blond Mask 250ml – Maska s extraktem s organických mandlí
239