Black Platinum Absolute Blond Mask 1000ml – Maska s extraktem s organických mandlí

339 

Black Platinum Absolute Blond Mask 1000ml – Maska s extraktem s organických mandlí od známé společnosti Black je momentálně za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Black Platinum Absolute Blond Mask 1000ml – Maska s extraktem s organických mandlí momentálně k dispozici za 339 Kč.

Katalogové číslo: 80314721 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Platinum Absolute Blond Mask 1000ml – Maska s extraktem s organických mandlí od známé značky Black je k sehnání u nás za skvělou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

Tato maska revitalizuje blond vlasy díky svým purpurovým pigmentům. V průběhu času mají světlé vlasy tendenci ztrácet lesk, vitalitu a tón. Produkt je navržen tak, aby působil právě proti nevzhledným žlutým tónům. Tato maska společnosti Black Professional oživuje barvu, obnovuje výživu a lesk. Organický extrakt z mandle obsažený ve složení má výživné vlastnosti a vlasy udržuje lesklé a plné objemu. Black Platinum Rozlučte se se žlutými tóny díky nové řadě produktů Platinum od Black. Exkluzivní ošetření obohacené organickými mandlovými a purpurovými pigmenty vyvinuto v Black Professional Laboratories pro neutralizování žlutých tónů blonďatých, barvených nebo odbarvených vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 80314721
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Blond vlasy. Řada Black Platinum.  . . . . . . . . .
Black Platinum Absolute Blond Mask 1000ml - Maska s extraktem s organických mandlí
Black Platinum Absolute Blond Mask 1000ml – Maska s extraktem s organických mandlí
339