Black Noir Repair Olio 100ml – Regenerační olej s extraktem z opuncie

195 

Black Noir Repair Olio 100ml – Regenerační olej s extraktem z opuncie od tohoto předního výrobce Black . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Black Noir Repair Olio 100ml – Regenerační olej s extraktem z opuncie výhodně ted u nás za 195 Kč.

Katalogové číslo: 80319856 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Noir Repair Olio 100ml – Regenerační olej s extraktem z opuncie od tohoto předního výrobce Black je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Noir Repair Oil obnovuje přirozenou rovnováhu vlasů výjimečnými hydratačními vlastnostmi. Složení obohacené o šťávu z opunci mexické vyživuje a chrání celou délku vlasů. Jeho nezatěžující regenerace zvyšuje přirozenou krásu vlasů se zvýšeným leskem a zářením a udržuje stylované vlasy po dobu 24 hodin. Používá se na suché vlasy. obohacena o šťávu z opuncie obnovení rovnováhy a zvlhčení celé délky vlasů Black Professional Line Black je italská profesionální vlasová kosmetika určená nejen do kadeřnických salónů. Značku Black vyrábí Parisienne Italia, která klade důraz především na komplexní a inovativní skladbu výrobků. Výsledkem je velmi kvalitní řada, kterou oceňují kadeřníci pro její jednoduchost k použití a cenovou dostupnost.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 80319856
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Normální vlas. Řada Black Noir.  . . . . . . . . .
Black Noir Repair Olio 100ml - Regenerační olej s extraktem z opuncie
Black Noir Repair Olio 100ml – Regenerační olej s extraktem z opuncie
195