Black New Toner

338 

Black New Toner od společnosti s předním postavením na trhu Black je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Black New Toner cenově vychází na 338 Kč.

Katalogové číslo: 5148 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black New Toner od spolehlivého výrobce Black je právě teď u nás za super cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Black New Toner napomáhá oživení a zvýraznění barvených i přírodních vlasů. Díky jeho speciálnímu semi-permanentnímu složení zároveň dodá hloubkovou péči, vitalitu, jemnost a objem. bez amoniaku vhodné pro všechny typy vlasů Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy, nechejte působit 10 – 20 minut a poté důkladně opláchněte. Dle potřeby postup opakujte. BLACK PROFESSIONAL LINE Black je italská profesionální vlasová kosmetika určená nejen do kadeřnických salónů. Značku Black vyrábí Parisienne Italia, která klade důraz především na komplexní a inovativní skladbu výrobků. Výsledkem je velmi kvalitní řada, kterou oceňují kadeřníci pro její jednoduchost k použití a cenovou dostupnost.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 5148
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml.  . . . . . . . . .
Black New Toner
Black New Toner
338