Black Keratin Protein Mask 1000ml – Keratinová maska pro oslabené vlasy

235 

Black Keratin Protein Mask 1000ml – Keratinová maska pro oslabené vlasy od známé značky Black je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Black Keratin Protein Mask 1000ml – Keratinová maska pro oslabené vlasy zrovna nyní za cenu 235 Kč.

Katalogové číslo: 8008423930012 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Keratin Protein Mask 1000ml – Keratinová maska pro oslabené vlasy od této značky Black je k sehnání u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Tato restrukturalizační maska s keratinovým proteinem obnovuje strukturu vlasů, které se staly suchými a poškozenými v důsledku environmentálního stresu nebo použitím chemických a tepelných ošetření. Koncentrát keratinu ve svém složení obnovuje strukturu a vitalitu vlasů od první aplikace. Výsledkem pravidelného používání jsou vlasy viditelně zdravější, pevnější a jasnější. Díky regeneračním vlastnostem keratinu obnovuje a posiluje poškozenou strukturu vlasového vlákna a eliminuje krepovatost. Použití: Naneste dostatečné množství na šamponem umyté vlasy, aplikujte do délek, nechte působit a opláchněte. BLACK PROFESSIONAL LINE Black je italská profesionální vlasová kosmetika určená nejen do kadeřnických salónů. Značku Black vyrábí Parisienne Italia, která klade důraz především na komplexní a inovativní skladbu výrobků. Výsledkem je velmi kvalitní řada, kterou oceňují kadeřníci pro její jednoduchost k použití a cenovou dostupnost.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 8008423930012
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Black Keratin Protein Mask 1000ml - Keratinová maska pro oslabené vlasy
Black Keratin Protein Mask 1000ml – Keratinová maska pro oslabené vlasy
235