Black Bleaching Protective Powder with Plex 500g – Inovativní melírovací prášek

309 

Black Bleaching Protective Powder with Plex 500g – Inovativní melírovací prášek od tohoto výrobce Black je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Black Bleaching Protective Powder with Plex 500g – Inovativní melírovací prášek ve slevě pouze nyní za 309 Kč.

Katalogové číslo: 8008423871230 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Bleaching Protective Powder with Plex 500g – Inovativní melírovací prášek od skvělé a známé značky Black je právě teď za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Inovativní bezprašný melír obohacený o Plex technologii, díky kterému je chráněna kvalita vlasů během chemického procesu. Postará se o zesvětlení až o 9 tónů. Při používání přípravek nezasychá ani neztéká a práce s ním je naprosto pohodlná. Vhodný pro přírodní i barvené vlasy. Aktivní složky: Modré pigmenty – brání tvorbě nežádoucích žlutých a oranžových odstínů Agar – výtažek z mořské řady Tengusa vlasy dokonale chrání Kyselina pantothenová (vitamín B5), vitamín K a E – komplex složek zajistí potřebnou sílu a vitalitu Použití: Míchací poměr s oxidantem 1:2. V nekovové misce smíchejte 50 gramů odbarvovacího prášku a 100 ml oxidační emulze. Vzniklá směs působí velmi rychle a umožňuje zesvětlit vlasy o 9 odstínů, a to podle oxidační kapacity použité oxidační emulze Black (20 – 30 – 40 VOL). Během působení přípravku doporučujeme kontrolovat stupeň zesvětlení s ohledem na kvalitu vlasu a teplotě prostředí. BLACK PROFESSIONAL LINE Black je italská profesionální vlasová kosmetika určená nejen do kadeřnických salónů. Značku Black vyrábí Parisienne Italia, která klade důraz především na komplexní a inovativní skladbu výrobků. Výsledkem je velmi kvalitní řada, kterou oceňují kadeřníci pro její jednoduchost k použití a cenovou dostupnost.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 8008423871230
  • Další vlastnosti: Objem 500 g.  . . . . . . . . .
Black Bleaching Protective Powder with Plex 500g - Inovativní melírovací prášek
Black Bleaching Protective Powder with Plex 500g – Inovativní melírovací prášek
309