Black Bleaching Cream 250g – Odbarvovací a melírovací krém

309 

Black Bleaching Cream 250g – Odbarvovací a melírovací krém od značky Black lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Black Bleaching Cream 250g – Odbarvovací a melírovací krém – cena 309 Kč.

Katalogové číslo: P00030 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Bleaching Cream 250g – Odbarvovací a melírovací krém od značky s dlouholetou historií Black , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Maximálně odbarvuje a vyběluje vlas. Můžete nanést přímo až ke kořenům. Současně chrání vlas a vlasovou pokožku. Nahrazuje práškový melír. Ekologicky nezávadný. Použití: Před použitím nejprve pečlivě promíchejte v aluminiovém obalu, aby se krém dobře homogenizoval. Smíchejte s peroxidem, dokud nevznikne krémová emulze. Nepoužívat na příliš oslabený vlas, nebo pokud je pokožka podrážděná. Nepoužívejte na zesvětlení obočí nebo vousů. Chraňte oční partie. Před aplikací používejte ochranné rukavice. Skladujte mimo dosah dětí a zdrojů tepla. Nemíchejte v kovové misce a nepracujte s kovovým nářadím. PRODEJ POUZE NA ŽL, VÝUČNÍ LIST NEBO POTVRZENÍ O STUDIU! Black Professional Line Black je italská profesionální vlasová kosmetika určená nejen do kadeřnických salónů. Značku Black vyrábí Parisienne Italia, která klade důraz především na komplexní a inovativní skladbu výrobků. Výsledkem je velmi kvalitní řada, kterou oceňují kadeřníci pro její jednoduchost k použití a cenovou dostupnost.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: P00030
  • Další vlastnosti: Objem 250 g.  . . . . . . . . .
Black Bleaching Cream 250g - Odbarvovací a melírovací krém
Black Bleaching Cream 250g – Odbarvovací a melírovací krém
309