BISOU Keratinový kondicionér – molekulární obnova silně poškozených vlasů Professional 285 ml

229 

BISOU Keratinový kondicionér – molekulární obnova silně poškozených vlasů Professional 285 ml od společnosti s úžasnou pověstí BISOU , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. BISOU Keratinový kondicionér – molekulární obnova silně poškozených vlasů Professional 285 ml v současnosti pořídíte za cenu 229 Kč.

Katalogové číslo: 4627199250151 Kategorie: , Štítek:

Popis

BISOU Keratinový kondicionér – molekulární obnova silně poškozených vlasů Professional 285 ml od této spolehlivé značky BISOU je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Kondicionér vyživuje vlasy biomimetickým keratinem, který cíleně proniká do suchých a postižených oblastí vlasů, obnovuje poškozenou strukturu, dodává pružnost, hustotu a vitalitu. Kondicionér zanechá vaše vlasy jemné, lesklé a snadno se rozčesatelné. Keratin je lokalizován v poškozených oblastech a zajišťuje “chytrou” regeneraci vlasů zevnitř.

 

Informace o produktu

  • Značka: BISOU
  • EAN: 4627199250151
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy poškozené”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO, Eko”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Regenerační, Pro roztřepené konečky, Pro snadné rozčesávání, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
BISOU Keratinový kondicionér - molekulární obnova silně poškozených vlasů Professional 285 ml
BISOU Keratinový kondicionér – molekulární obnova silně poškozených vlasů Professional 285 ml
229