Bione Cosmetics Dětský jemný šampon 200 ml

96 

Bione Cosmetics Dětský jemný šampon 200 ml od výrobce s dlouholetou historií Bione Cosmetics je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Bione Cosmetics Dětský jemný šampon 200 ml – můžete mít za 96 Kč.

Katalogové číslo: 8595061610210 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Bione Cosmetics Dětský jemný šampon 200 ml od tohoto skvělého výrobce Bione Cosmetics . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Dětský jemný šampon je vyroben jako ultra jemný a přitom vydatný prostředek k mytí vlasů i pokožky. Je vyroben z nejjemnějších surovin vhodných pro jemnou dětskou pokožku. Má značnou pěnivost a velkou čistící a mycí sílu, aniž by extrémně odmašťoval vlasy či pokožku. Užitnými vlastnostmi je dětský BIO šampon šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Obsahuje panthenol, glycerin, allantoin a kyselinu mléčnou k úpravě pH pokožky do optimální úrovně. Lze použít jako jemnou koupelovou pěnu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Bione Cosmetics
  • EAN: 8595061610210
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”chlapecké, dívčí”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, BIO”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační, Pro snadné rozčesávání”}}.  . . . . . . . . .
Bione Cosmetics Dětský jemný šampon 200 ml
Bione Cosmetics Dětský jemný šampon 200 ml
96