Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Saffron Red

393 

Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Saffron Red od této přední společnosti Biolage , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Saffron Red nyní za 393 Kč.

Katalogové číslo: 884486464705 Kategorie: , Štítek:

Popis

Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Saffron Red od značky se skvělou pověstí Biolage lze pořídit u nás za příznivou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Sníte o změně barvy, ale bojíte se dlouhodobého výsledku? Nebo toužíte po oživení své barvy a zdraví vašich vlasů je na prvním místě? Dopřejte barvě oživení nebo výraznou změnu s řadou tónujících balzámů Color Balm v 6 odstínech pro zvýraznění a proměnu jakékoli barvy. Snadno se aplikují, za pouhých 5 minut dosáhnete svěží barvy bez závazku či obavy z poškození vlasů. Jsou spojením vysoce hydratačního balzámu a barevných pigmentů, díky čemu budou vlasy zářivé, hydratované a hladké. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, barvené nebo přírodní. Balzámy Color Balm mají veganské složení, které se postupně vymývá a životnost barvy záleží na výšce tónu, odolnosti a poréznosti vlasů a na použitém odstínu. Jejich výhodou je snadné a postupné odstranění barvy samotným mytím. Nyní máte salónní službu dostupnou i u vás doma. A to kdykoli budete potřebovat. Tak jakou barvu si dnes vyberete? Odstín Clear můžete smíchat s jakýmkoli odstínem pro vytvoření jemnějšího výsledku nebo lze použít samostatně pro dodání hydratace a zvýšení lesku vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Biolage
  • EAN: 884486464705
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Red Poppy
Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Saffron Red
393