Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Red Poppy

399 

Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Red Poppy značky s tradicí a dobrou pověstí Biolage je u nás k dispozici opravdu výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Red Poppy právě nyní za bezkonkurenční cenu 399 Kč.

Katalogové číslo: 884486464712 Kategorie: , Štítek:

Popis

Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Red Poppy od značky Biolage je k získání právě teď u nás za super cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Sníte o změně barvy, ale bojíte se dlouhodobého výsledku? Nebo toužíte po oživení své barvy a zdraví vašich vlasů je na prvním místě? Dopřejte barvě oživení nebo výraznou změnu s řadou tónujících balzámů Color Balm v 6 odstínech pro zvýraznění a proměnu jakékoli barvy. Snadno se aplikují, za pouhých 5 minut dosáhnete svěží barvy bez závazku či obavy z poškození vlasů. Jsou spojením vysoce hydratačního balzámu a barevných pigmentů, díky čemu budou vlasy zářivé, hydratované a hladké. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, barvené nebo přírodní. Balzámy Color Balm mají veganské složení, které se postupně vymývá a životnost barvy záleží na výšce tónu, odolnosti a poréznosti vlasů a na použitém odstínu. Jejich výhodou je snadné a postupné odstranění barvy samotným mytím. Nyní máte salónní službu dostupnou i u vás doma. A to kdykoli budete potřebovat. Tak jakou barvu si dnes vyberete? Odstín Clear můžete smíchat s jakýmkoli odstínem pro vytvoření jemnějšího výsledku nebo lze použít samostatně pro dodání hydratace a zvýšení lesku vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Biolage
  • EAN: 884486464712
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Red Poppy
Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Red Poppy
399