Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) 250 ml

238 

Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) 250 ml od kvalitní společnosti Biolage jde u nás právě teď pořídit výhodně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) 250 ml momentálně k dispozici za 238 Kč.

Katalogové číslo: 3474630620964 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) 250 ml od našeho předního výrobce Biolage je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Šampon pro jemné vlasy bez objemu jemně čistí vlasy, dodává jim objem bez zatížení a zářivý lesk. Dodejte zplihlým vlasům objem díky nejmodernější technologii inspirované přírodou, která napodobuje rozvíjející se květ bavlníku.

 

Informace o produktu

  • Značka: Biolage
  • EAN: 3474630620964
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro objem”}}.  . . . . . . . . .
Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) 250 ml
Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) 250 ml
238