BES Silkat Restitutive Conditioner D2 300ml – Výživný kond. s fytoplanktonem a proteiny

195 

BES Silkat Restitutive Conditioner D2 300ml – Výživný kond. s fytoplanktonem a proteiny od známé značky BES je u nás k dispozici opravdu výhodně. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. BES Silkat Restitutive Conditioner D2 300ml – Výživný kond. s fytoplanktonem a proteiny ve slevě pouze nyní za 195 Kč.

Katalogové číslo: 8012689121206 Kategorie: , Štítek:

Popis

BES Silkat Restitutive Conditioner D2 300ml – Výživný kond. s fytoplanktonem a proteiny od tohoto předního výrobce BES je k dostání levně a pohodlně online. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Balzám dodávající vlasům lesk a usnadňující jejich rozčesávání. Obsahuje výtažek fytoplanktonu. Použití: Po umytí vlasů šamponem neneseme přiměřené množství balzámu, necháme působit a poté důkladně opláchneme. Ošetřující linie Silkat Protein Speciální vlasová kosmetika určená k ošetření vlasů a vlasové pokožky (mytí a regenerace) s obsahem různých rostlinných, minerálních a vitamínových složek. Přípravky zaručují tu nejkvalitnější každodenní péči o vaše vlasy a pokožku. Mají velice příjemnou relaxační ovocnou vůni a jsou určeny jak pro profesionální, tak i pro domácí použití. Řada obsahuje 4 typy šamponů a 1 typ kondicionéru.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689121206
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Normální vlas. Řada BES Silkat.  . . . . . . . . .
BES Silkat Restitutive Conditioner D2 300ml - Výživný kond. s fytoplanktonem a proteiny
BES Silkat Restitutive Conditioner D2 300ml – Výživný kond. s fytoplanktonem a proteiny
195