BES Silkat Bulboton C2 12x10ml – Ampule proti padání vlasů

550 

BES Silkat Bulboton C2 12x10ml – Ampule proti padání vlasů od značky se skvělou pověstí BES je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. BES Silkat Bulboton C2 12x10ml – Ampule proti padání vlasů právě nyní za bezkonkurenční cenu 550 Kč.

Katalogové číslo: 8012689106173 Kategorie: , Štítek:

Popis

BES Silkat Bulboton C2 12x10ml – Ampule proti padání vlasů od přední společnosti BES . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Aktivní vlasová voda jako preventivní péče proti vypadávání vlasů, která je schopna stimulovat krevní mikrocirkulaci, udržovat řádnou hygienu vlasové pokožky a obnovit fyziologickou rovnováhu. Použití: Vlasovou pokožku a vlasy umyjte přípravkem Silkat Shampoo Bulboton preventivní péče proti padání vlasů. Okolí vlasů osušte papírovým ubrouskem. Poté na vlasovou pokožku rovnoměrně naneste obsah lahvičky a postupujte podle pokynů pro masírování. Dávkování: Nárazová fáze – 2 nebo 3 lahvičky týdně podle doporučení kadeřníka používajícího řadu Silkat Udržovací fáze – 1 lahvička týdně Silkat Bulboton Padání vlasů je vážným problémem mnoha mužů a žen. Každý vlas, který na hlavě máme, se jednou narodí, zestárne a odumře, aby se po určité době zase znovu obnovil. Každý den touto přirozenou cestou ztratíme 30 – 100 vlasů. O dysfunkci hovoříme až tehdy, začneme-li ztrácet větší počet vlasů než obvykle, to znamená v případech, kdy se projeví určité změny ve vývojových fázích vlasu (růst, zastavení růstu a vypadnutí). Nesouvisí-li padání s hormonální nerovnováhou nebo dědičnými faktory, může mu být preventivně předcházeno přípravky řady Silkat Bulboton preventivní péče proti padání vlasů, která je schopna stimulovat krevní mikrocirkulaci, udržovat řádnou hygienu vlasové pokožky a obnovit fyziologickou rovnováhu. Tímto způsobem lze životní cyklus vlasů podpořit a přispět k jejich přirozené obměně Bulboton je specifickou řadou přípravků s aktivními látkami, jejichž úkolem je přispívat k růstu nového vlasu a prodlužovat jeho životní cyklus. Aktivními látkami jsou komplex vitamínů (A, B1, B5, B7, E, F, H), vlasový komplex (aminokyseliny: METIONIN, CISTEIN) a aktivní komplex rostlinných výtažků (MYRTA, MÁTA a JÍROVEC). Jednoduchá příprava a aplikace Zlepšení okysličování tkání – tento účinek má výtažek z jírovce Zlepšení přísunu výživných látek – tento účinek má komplex vitamínů složený z celé řady výživných látek (A, B1, B5, B7, E, F, H), které stimulují oslabenou vlasovou cibulku a poskytují veškeré látky nezbytné pro účinnou regeneraci Zlepšení odstraňování metabolického odpadu – tento účinek má vlasový komplex, který se skládá z vysokého procenta esenciálních aminokyselin (METIONIN a CISTEIN), jež stimulují buněčný metabolismus a podporují odstraňování metabolického odpadu

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689106173
  • Další vlastnosti: Objem 12 x 10 ml. Typ vlasů Proti padání. Řada BES Silkat.  . . . . . . . . .
BES Silkat Bulboton C2 12x10ml - Ampule proti padání vlasů
BES Silkat Bulboton C2 12x10ml – Ampule proti padání vlasů
550