BES Intensive Hair Color 60ml – Zvýraznovač barvy

299 

BES Intensive Hair Color 60ml – Zvýraznovač barvy od této značky BES . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. BES Intensive Hair Color 60ml – Zvýraznovač barvy , zboží pořídíte ted u nás za 299 Kč.

Katalogové číslo: 2377 Kategorie: , Štítek:

Popis

BES Intensive Hair Color 60ml – Zvýraznovač barvy od dodavatele se skvělou pověstí BES je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Barvící prostředek s vysokou koncentrací pigmentu s intenzivním účinkem, který umožňuje spolu s barvami BES Hifi a BES Professional vytvořit jedinečné intenzivní odstíny a tím zvýšit možnosti kreativity každého kadeřníka. BES Intensive Hair Color je výjimečný i obsahem rostlinných liposomů, kokosového oleje a včelího vosku. Tyto aktivní látky dávají tomuto barvícímu prostředku mimořádné vlastnosti při působení na ošetřovaný vlas. Příprava a aplikace: Výrobek neaplikujte nikdy samostatně, protože nedosáhnete žádného výsledku. Do nekovové nádobky dáme barvící prostředek a přidáme Bes Intensive Hair Color a to v poměru k množství barvy maximálně 20%. (příklad: k 50 ml barvy BES Hifi nebo BES Professional přidáme 10 ml BES Intensive Hair Color a smícháme s 60 ml Oxibesu 10-40 vol. podle požadovaného zesvětlení). Nechte působit 35-40 minut. Po uplynutí doporučené doby působení je nutné vlasy ještě jednou dobře promasírovat, protože barvící emulze je schopna eliminovat případné barevné skvrny vzniklé na pokožce z důvodu nadbytečného ukládání pigmentu. Potom je důležité vlasy důkladně opláchnout až do úplného odstranění barvících látek. Poté vlasy umyjte vhodným šamponem a ošetřete kondicionérem.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 2377
  • Další vlastnosti: Objem 60 ml.  . . . . . . . . .
BES Intensive Hair Color 60ml - Zvýraznovač barvy
BES Intensive Hair Color 60ml – Zvýraznovač barvy
299