BES Cream Barrier 150ml – Krém ochraňující kontury při barvení

215 

BES Cream Barrier 150ml – Krém ochraňující kontury při barvení od dodavatele s dlouholetou historií BES lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. BES Cream Barrier 150ml – Krém ochraňující kontury při barvení za výhodnou cenu 215 Kč.

Katalogové číslo: 8012689084570 Kategorie: , Štítek:

Popis

BES Cream Barrier 150ml – Krém ochraňující kontury při barvení od společnosti s výborným jménem BES je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Ochranný krém, který je vhodný k použití na vlasovou pokožku před barvením. Tento ochranný krém chrání pokožku před vytvářením barevných skvrn v oblasti přechodu mezi vlasy a pokožkou při nanášení barvících prostředků. Ošetřující linie Colour Lock Je linie výrobků, která zaručuje po nabarvení barvami BES HI-FI nebo BES Professional stabilitu barvy ve vlasech, a to při dodržení správného postupu barvení i následného ošetření vlasů přípravky Colour Lock. Colour Lock patří mezi ošetřující linie s kyselým pH s nabídkou specifických výrobků určených k použití před a po barvení vlasů. V této řadě najdete přípravky k ustálení pH ihned po barvení, přípravky k udržení pH následující týdny po nabarvení jako prevenci proti oxidaci barvy či přípravky určené k eliminaci barevných skvrn.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689084570
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml.  . . . . . . . . .
BES Cream Barrier 150ml - Krém ochraňující kontury při barvení
BES Cream Barrier 150ml – Krém ochraňující kontury při barvení
215