BES Colour Lock Protein Fixx 250ml – sprej na ustálení barvy ve vlasech

405 

BES Colour Lock Protein Fixx 250ml – sprej na ustálení barvy ve vlasech od známé značky BES lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. BES Colour Lock Protein Fixx 250ml – sprej na ustálení barvy ve vlasech levně za 405 Kč.

Katalogové číslo: 8012689121268 Kategorie: , Štítek:

Popis

BES Colour Lock Protein Fixx 250ml – sprej na ustálení barvy ve vlasech od skvělého výrobce BES lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Výrobek je určen k rekonstrukci vlasů. ošetřuje vlasy, které jsou narušené atmosférickými vlivy nebo vlivem častých chemických ošetření. Obsahuje hydrolizovaný keratin, který má velkou schopnost rekonstruovat vlas. Dále obsahuje rostlinné proteiny, které hydratují a ochraňují strukturu vlasů, usnadňují rozčesávání a dodají vlasům lesk. Ošetřující linie Colour Lock Je linie výrobků, která zaručuje po nabarvení barvami BES HI-FI nebo BES Professional stabilitu barvy ve vlasech, a to při dodržení správného postupu barvení i následného ošetření vlasů přípravky Colour Lock. Colour Lock patří mezi ošetřující linie s kyselým pH s nabídkou specifických výrobků určených k použití před a po barvení vlasů. V této řadě najdete přípravky k ustálení pH ihned po barvení, přípravky k udržení pH následující týdny po nabarvení jako prevenci proti oxidaci barvy či přípravky určené k eliminaci barevných skvrn.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689121268
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada BES Colour Lock.  . . . . . . . . .
BES Colour Lock Protein Fixx 250ml - sprej na ustálení barvy ve vlasech
BES Colour Lock Protein Fixx 250ml – sprej na ustálení barvy ve vlasech
405