BES Colour Lock Emulze D New 300ml – Rozčesávácí a uzavírací emulze

180 

BES Colour Lock Emulze D New 300ml – Rozčesávácí a uzavírací emulze od společnosti s dlouholetou tradicí BES je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. BES Colour Lock Emulze D New 300ml – Rozčesávácí a uzavírací emulze právě nyní za 180 Kč.

Katalogové číslo: 6697 Kategorie: , Štítek:

Popis

BES Colour Lock Emulze D New 300ml – Rozčesávácí a uzavírací emulze od značky s dlouholetou historií BES je u nás za výhodnou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Oplachová vlasová emulze se speciální formulí a pH 2,5 zajistí snadné rozčesávání vlasů a důkladné odstranění alkalických zbytků, které ulpěly na pokožce hlavy během procesu zesvětlování či barvení. Fixuje ve vlasech barvu, zajišťuje její skvělý, dlouhotrvající vzhled. Zároveň o ně úžasně pečuje, zanechává je jemné, lesklé a zdravé. Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy a pročesejte hřebenem. Nechejte působit několik minut a poté důkladně opláchněte. BES COLOUR LOCK Nová řada sedmi základních přípravků z dílny značky BES poskytuje kompletní ošetření před, během a po barvení vlasů a zajistí tak co nejlepší barevný výsledek a zároveň skvělou kvalitu vlasů. Přípravky udržují ve vlasech přirozené pH, neobsahují sírany, barviva a parabeny, jsou 100% veganské. Součástí je bohatá škála přírodních látek, jako například bambucké máslo, olej z pšeničných klíčků či aloe vera. Tyto složky zajistí nezbytnou hydrataci vlasů, dokonale regenerují, podporují přirozeně zdravý vzhled, lesk a snadnou ovladatelnost.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 6697
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada BES Colour Lock.  . . . . . . . . .
BES Colour Lock Emulze D New 300ml - Rozčesávácí a uzavírací emulze
BES Colour Lock Emulze D New 300ml – Rozčesávácí a uzavírací emulze
180