BES Color Reflection Mask Cool-it 300ml – Maska na neutralizaci žlutých tónů

425 

BES Color Reflection Mask Cool-it 300ml – Maska na neutralizaci žlutých tónů od našeho předního výrobce BES je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. BES Color Reflection Mask Cool-it 300ml – Maska na neutralizaci žlutých tónů výhodně za 425 Kč.

Katalogové číslo: 8012689104087 Kategorie: , Štítek:

Popis

BES Color Reflection Mask Cool-it 300ml – Maska na neutralizaci žlutých tónů od našeho výrobce BES . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Silně vyživující maska na vlasy dokonale podpoří neutralizaci žlutého či žlutooranžového odstínu ve vlasech díky bohatému obsahu modrofialových pigmentů. Napomáhá dosáhnout chladných blond barev a neutrálního ledového zesvětlení. Pečující složení zajistí obnovu pH vlasů po jejich odbarvení. Použití masky přispěje k intenzivnější neutralizaci, než při použití samotného šamponu. Použití: Při aplikaci je doporučeno použití ochranných rukavic. Masku nanášejte štětcem či hřebenem rovnoměrně do vlasů, nechejte působit 3 – 5 minut dle požadovaného výsledku. Poté důkladně opláchněte. Při aplikaci na zlatém či silně žlutém základu dosáhne přirozeného studeného výsledku. Použití na žlutém základu zajistí velmi studený výsledek. Na světlých či velmi světlých žlutých vlasech dotvoří odstín ledově popelavý. Tip: Kombinace šamponu a masky intenzivněji redukuje nežádoucí teplé žlutooranžové tóny a přispívá k dosažení maximální neutralizace na zlatých a intenzivně žlutých odstínech. Vzhledem k velmi rychlé neutralizační síle je vhodné vizuálně kontrolovat průběh působení. BES COLOR REFLECTION Italská značka vlasové kosmetiky, která nejen ve svém názvu vyzdvihuje skutečnou krásu vlasů, aktivní zkušenosti kadeřníků, kteří s ní spolupracují a vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy, přichází na trh s novou řadou, s níž popustí uzdu své kreativitě nejeden kadeřník, stylista nebo kdokoliv, kdo touží po novém, dokonale živém a intenzivním barevném odstínu. Série produktů Color Reflection je obohacena o řadu přírodních složek, jako jsou arganový, rýžový, sójový či slunečnicový olej, olivové máslo a vitamín E a díky nim zůstávají vlasy maximálně jemné, vyživené, vitální a oslnivě krásné. Pomyslnou třešničkou na dortu těchto produktů je inovativní složení bez obsahu silikonů, parabenů a parafinů.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689104087
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Blond vlasy. Řada BES Color Reflection.  . . . . . . . . .
BES Color Reflection Mask Cool-it 300ml - Maska na neutralizaci žlutých tónů
BES Color Reflection Mask Cool-it 300ml – Maska na neutralizaci žlutých tónů
425