BES Color Reflection Mask Artic Grey 300ml – Maska na neutralizaci žlutých tónů

425 

BES Color Reflection Mask Artic Grey 300ml – Maska na neutralizaci žlutých tónů od společnosti s výborným jménem BES je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. BES Color Reflection Mask Artic Grey 300ml – Maska na neutralizaci žlutých tónů momentálně v akci za 425 Kč.

Katalogové číslo: 8012689104124 Kategorie: , Štítek:

Popis

BES Color Reflection Mask Artic Grey 300ml – Maska na neutralizaci žlutých tónů od našeho výrobce BES je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Speciální maska s bohatým obsahem pigmentů nabízí dokonalý neutralizační a vyživující účinek a na platinových blond základech či na ultra světlých odbarvených, bílých a šedivých vlasech vytváří efekt ledových perel. Pečující složení napomáhá rovněž obnovovat pH vlasů a snižuje jejich pórovitost. Použití masky zajistí vlasům intenzivnější neutralizaci, než při použití samotného šamponu. Použití: Při aplikaci je doporučeno použití ochranných rukavic. Masku nanášejte štětcem či hřebenem rovnoměrně do vlasů, nechejte působit 3 – 5 minut dle požadovaného výsledku. Poté důkladně opláchněte. Při aplikaci na světlý základ s intenzivním žlutým nebo zlatým pigmentem dle délky působení získají vlasy studený nebo popelavý odstín. Při aplikaci na světlý základ se světle žlutým pigmentem dle délky působení získají vlasy přirozeně popelavý či silně popelavý odstín. Při aplikaci na světlý základ s vysoce světlým žlutým pigmentem dle délky působení získají vlasy popelavě studený či šedivý odstín. Tip: Kombinace šamponu a masky nabízí intenzivnější neutralizační účinek. BES COLOR REFLECTION Italská značka vlasové kosmetiky, která nejen ve svém názvu vyzdvihuje skutečnou krásu vlasů, aktivní zkušenosti kadeřníků, kteří s ní spolupracují a vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy, přichází na trh s novou řadou, s níž popustí uzdu své kreativitě nejeden kadeřník, stylista nebo kdokoliv, kdo touží po novém, dokonale živém a intenzivním barevném odstínu. Série produktů Color Reflection je obohacena o řadu přírodních složek, jako jsou arganový, rýžový, sójový či slunečnicový olej, olivové máslo a vitamín E a díky nim zůstávají vlasy maximálně jemné, vyživené, vitální a oslnivě krásné. Pomyslnou třešničkou na dortu těchto produktů je inovativní složení bez obsahu silikonů, parabenů a parafinů.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689104124
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Blond vlasy. Řada BES Color Reflection.  . . . . . . . . .
BES Color Reflection Mask Artic Grey 300ml - Maska na neutralizaci žlutých tónů
BES Color Reflection Mask Artic Grey 300ml – Maska na neutralizaci žlutých tónů
425