Belleco Cosmetics Belleco AMPULKY Coconut 10ml

258 

Belleco Cosmetics Belleco AMPULKY Coconut 10ml značky Belleco Cosmetics je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Belleco Cosmetics Belleco AMPULKY Coconut 10ml výhodně za 258 Kč.

Katalogové číslo: 7900689259955 Kategorie: , Štítek:

Popis

Belleco Cosmetics Belleco AMPULKY Coconut 10ml od tohoto skvělého výrobce Belleco Cosmetics je právě teď u nás za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Kokosový přípravek s fialovými pigmenty vhodný pro okamžité ošetření studených odstínů vlasů. Ideálně se hodí po salónovém provedení kokosového botoxu téže značky. V tomto případě prodlouží výsledek botoxového ošetření. Vhodný je také k péči doma jako rychlá regenerace po barvení či zesvětlování vlasů. Postará se tak o dokonalé uzavření vlasových kutikul po chemické úpravě. Doporučená frekvence použití 1x za 10 dní. Použití: Před aplikací přípravku je nutné lahvičku důkladně protřepat. V případě, že má tekutina bílou konzistenci, je nezbytné ampulku ponořit do teplé vody a počkat, než se přípravek změní na čirou tekutinu. V případě kratších či středně dlouhých vlasů je možné ampulku využít nadvakrát a postačí pouze 5 ml přípravku. Pokud jsou vlasy dlouhé, je vhodné použití celé lahvičky. Nyní smíchejte s teplou vodou v poměru 1:2 či 1:3 (vždy více vody). Vmasírujte do umytých, lehce vyždímaných vlasů, nechejte působit 10-15 minut a následně důkladně opláchněte. Pro maximalizaci účinku je vhodné při působení zakrýt vlasy kadeřnickou čepkou a ručníkem. Belleco Cosmetics Značka Belleco Cosmetics nabízí širokou škálu vlasových přípravků, v nichž maximálně využívá, ale zároveň respektuje sílu a možnosti přírodních zdrojů. Mezi unikátní produkty této kosmetiky se řadí zejména speciální ovocné a vitamínové kúry na vlasy se silnými regeneračními, hydratačními a vyhlazujícími účinky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Belleco Cosmetics
  • EAN: 7900689259955
  • Další vlastnosti: Objem 10 ml.  . . . . . . . . .
Belleco Cosmetics Belleco AMPULKY Coconut 10ml
Belleco Cosmetics Belleco AMPULKY Coconut 10ml
258