Barva na vlasy ve spreji 100ml – zlatá celoplošná Dreck

109 

Barva na vlasy ve spreji 100ml – zlatá celoplošná Dreck s pečetí kvality od Dreck , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Barva na vlasy ve spreji 100ml – zlatá celoplošná Dreck – nyní můžete mít za 109 Kč.

Katalogové číslo: 4002299061119 Kategorie: , Štítek:

Popis

Barva na vlasy ve spreji 100ml – zlatá celoplošná Dreck od společnosti s úžasnou pověstí Dreck je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Barevný sprej je ideální k dekoraci vlasů na plesy a karnevaly. Lze lehce vymýt šamponem. Kadeřnické Potřeby PePe Professional Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dreck
  • EAN: 4002299061119
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml.  . . . . . . . . .
Barva na vlasy ve spreji 100ml - zlatá celoplošná Dreck
Barva na vlasy ve spreji 100ml – zlatá celoplošná Dreck
109