Barva na vlasy ve spreji 100ml – stříbrná celoplošná Dreck

109 

Barva na vlasy ve spreji 100ml – stříbrná celoplošná Dreck od této spolehlivé značky Dreck je k dostání teď opravdu levně. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Barva na vlasy ve spreji 100ml – stříbrná celoplošná Dreck výhodně ted u nás za 109 Kč.

Katalogové číslo: 4002299061102 Kategorie: , Štítek:

Popis

Barva na vlasy ve spreji 100ml – stříbrná celoplošná Dreck od našeho výrobce Dreck – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Barevný sprej je ideální k dekoraci vlasů na plesy a karnevaly. Lze lehce vymýt šamponem. Kadeřnické Potřeby PePe Professional Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dreck
  • EAN: 4002299061102
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml.  . . . . . . . . .
Barva na vlasy ve spreji 100ml - stříbrná celoplošná Dreck
Barva na vlasy ve spreji 100ml – stříbrná celoplošná Dreck
109