Barva na vlasy ve spreji 100ml – multi flitry Dreck

109 

Barva na vlasy ve spreji 100ml – multi flitry Dreck od kvalitní společnosti Dreck – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Barva na vlasy ve spreji 100ml – multi flitry Dreck – nyní nakoupíte za 109 Kč.

Katalogové číslo: 4002299062567 Kategorie: , Štítek:

Popis

Barva na vlasy ve spreji 100ml – multi flitry Dreck od dodavatele se skvělou pověstí Dreck je nyní k dostání výhodně za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Barevný sprej je ideální k dekoraci vlasů na plesy a karnevaly. Lze lehce vymýt šamponem. Kadeřnické Potřeby PePe Professional Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dreck
  • EAN: 4002299062567
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml.  . . . . . . . . .
Barva na vlasy ve spreji 100ml - multi flitry Dreck
Barva na vlasy ve spreji 100ml – multi flitry Dreck
109