Balmain Revitalizační šampon pro suché a poškozené vlasy (Revitalizing Shampoo) 1000 ml

1309 

Balmain Revitalizační šampon pro suché a poškozené vlasy (Revitalizing Shampoo) 1000 ml zboží dodává Balmain je k získání právě teď u nás za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Balmain Revitalizační šampon pro suché a poškozené vlasy (Revitalizing Shampoo) 1000 ml – zboží máme ted u nás za 1309 Kč.

Katalogové číslo: 8718969473453 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Balmain Revitalizační šampon pro suché a poškozené vlasy (Revitalizing Shampoo) 1000 ml od značky Balmain . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Revitalizační šampon pro opravu suchých a poškozených vlasů. Receptura jemně čistí a dodává vlasům optimální výživu. Hydratuje, vyživuje a obnovuje sílu vlasů zevnitř. Revitalizační vzorec obsahuje bohatý výběr vitamínů E, F a P. Zanechává vlasy lesklé a zdravé.

 

Informace o produktu

  • Značka: Balmain
  • EAN: 8718969473453
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”1000 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Vyživující”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Balmain Revitalizační šampon pro suché a poškozené vlasy (Revitalizing Shampoo) 300 ml
Balmain Revitalizační šampon pro suché a poškozené vlasy (Revitalizing Shampoo) 1000 ml
1309