Balmain Hydratační kondicionér (Moisturizing Conditioner) 50 ml

181 

Balmain Hydratační kondicionér (Moisturizing Conditioner) 50 ml od známého dodavatele Balmain je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Balmain Hydratační kondicionér (Moisturizing Conditioner) 50 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 181 Kč.

Katalogové číslo: 8718969473354 Kategorie: , Štítek:

Popis

Balmain Hydratační kondicionér (Moisturizing Conditioner) 50 ml od přední společnosti Balmain je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Hydratační balzám je obohacen o čistý organický arganový olej a charakteristickou vůni Balmain. Je vhodný pro přírodní i barvené vlasy. Kondicionér dodává vašim vlasům intenzivní výživu, přirozený lesk a pružnost. Hydratační péče o vlasy chrání vlasy před UV zářením a zvyšuje jejich barvu díky UV štítům.

 

Informace o produktu

  • Značka: Balmain
  • EAN: 8718969473354
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Balmain Hydratační kondicionér (Moisturizing Conditioner) 1000 ml
Balmain Hydratační kondicionér (Moisturizing Conditioner) 50 ml
181