BaByliss PRO Profesionální ultrazvuková žehlička na vlasy Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE

2582 

BaByliss PRO Profesionální ultrazvuková žehlička na vlasy Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE s pečetí kvality od BaByliss PRO , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupujte bezpečně a rychle online. BaByliss PRO Profesionální ultrazvuková žehlička na vlasy Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE levně za 2582 Kč.

Katalogové číslo: 3030050100938 Kategorie: , , Štítek:

Popis

BaByliss PRO Profesionální ultrazvuková žehlička na vlasy Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE od známé kvalitní značky BaByliss PRO je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Opravdu šetrná žehlička na vlasy! Unikátní žehlička na vlasy s jedinečnou ultrazvukovou technologií, která zmírňuje dopad vysokých teplot na Vaše vlasy. Ultrazvuková technologie Tato technologie mění vodu na studenou mikro-páru, která vlasům dodává lesk a hydrataci. Studená mikro-pára je rozváděna souměrně podél centrálního kanálu mezi destičkami a zmírňuje dopad působení vysokých teplot. Schopnost zvlhčovat a hydratovat omezuje tření vlasů při dotyku s destičkami a nechává vlasy dokonale hladké. EP Technology 5.0 Jedná se o vrstvu kovových částic pomocí elektrické galvanizace, což je technický postup podobný metodě používané v klenotnictví. Ještě méně tření a tudíž šetrnější desky. Pro zesílenou odolnost proti vyskokým teplotám nebyl použit žádný chemický prostředek.. Teplo se rovnoměrně rozvádí po celém povrchu destiček. Destičky jsou 3x tvrdší a odolnější, 3x hladší. Zajistí dokonalé vyžehlení a dlouhodobý efekt. Advanced Heat Management System Automaticky regulovaná topná jednotka, která umožňuje přesnou a plynulu elektronickou kontrolu teploty. Tato technologie umožňuje okamžité zahřátí přístroje, dosažení velmi vysoké teploty, zajištění teplotní stability s přesností 0,5°C, má velmi vysokou reaktivitu a regenerační schopnost.

 

Informace o produktu

  • Značka: BaByliss PRO
  • EAN: 3030050100938
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
BaByliss PRO Profesionální ultrazvuková žehlička na vlasy Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE
BaByliss PRO Profesionální ultrazvuková žehlička na vlasy Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE
2582