BaByliss PRO Profesionální styler pro narovnávání a natáčení vlasů Ultra Curl Styler 25 mm BAB2071EPE

1738 

BaByliss PRO Profesionální styler pro narovnávání a natáčení vlasů Ultra Curl Styler 25 mm BAB2071EPE od společnosti s úžasnou pověstí BaByliss PRO , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. BaByliss PRO Profesionální styler pro narovnávání a natáčení vlasů Ultra Curl Styler 25 mm BAB2071EPE za výhodnou cenu 1738 Kč.

Katalogové číslo: 3030050091632 Kategorie: , , Štítek:

Popis

BaByliss PRO Profesionální styler pro narovnávání a natáčení vlasů Ultra Curl Styler 25 mm BAB2071EPE od značky se skvělou pověstí BaByliss PRO – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Ultra Curl je přístroj s dokonalou technologií, ideální pro všechny typy vlasů a účesů. Destičky vyrobené nanotechnologií Sol-Gel mají novou povrchovou úpravu obsahující keramické titanové mikročástečky. Díky této technologii jsou destičky hladší a zaručují dokonalé klouzání po vlasech, což zvyšuje jejich ochranu – nedochází k žádnému tření. Přístroj obsahuje topný segment se samočinnou regulací nejnovější technologie Advanced Heat Management, který umožňuje přesnou a stálou elektronickou kontrolu teploty. Tato technologie umožňuje okamžité zahřátí přístroje, dosažení velmi vysoké teploty a zajištění teplotní stability přibližně na půl stupně. A už jste slyšeli o revolučním patentovaném vlasovém clipu Linziclip? Linziclip je zcela nově vyvinutý, ozubený a plně patentovaný vlasový skřipec, který vás uchvátí stejně tak, jako uchvátil celý svět! Linziclip , stačí sepnout a jít!

 

Informace o produktu

  • Značka: BaByliss PRO
  • EAN: 3030050091632
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Prodlužující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
BaByliss PRO Profesionální styler pro narovnávání a natáčení vlasů Ultra Curl Styler 25 mm BAB2071EPE
BaByliss PRO Profesionální styler pro narovnávání a natáčení vlasů Ultra Curl Styler 25 mm BAB2071EPE
1738