BaByliss PRO Profesionální ionizační fén na vlasy Vulcano HQ Ionic 2400W

2262 

BaByliss PRO Profesionální ionizační fén na vlasy Vulcano HQ Ionic 2400W od výrobce BaByliss PRO je k dostátní teď u nás za super cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. BaByliss PRO Profesionální ionizační fén na vlasy Vulcano HQ Ionic 2400W za super cenu 2262 Kč.

Popis

BaByliss PRO Profesionální ionizační fén na vlasy Vulcano HQ Ionic 2400W od známého dodavatele BaByliss PRO je momentálně ve výhodné akci. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Profesionální vysoušeč vlasů s velmi výkonným a odolným AC motorem o výkonu 2400 W a rychlostí proudu vzduchu 166 km/h. Díky kompaktnímu rozměru a nízké hmotnosti je výborným pomocníkem pro každodenní pohodlné používání. Šest různých kombinací pro nastavení rychlosti proudu vzduchu a teploty, tlačítko pro studený vzduchu a 2 koncentrátory vzduchu umožňují rychlé a snadné vytvoření požadovaného stylingu. Ionizační funkce zanechává Vaše vlasy hebké, lesklé a bez nežádoucí statické elektřiny.

 

Informace o produktu

  • Značka: BaByliss PRO
  • EAN: 3030050165234
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BaByliss PRO Profesionální ionizační fén na vlasy Vulcano HQ Ionic 2400W
BaByliss PRO Profesionální ionizační fén na vlasy Vulcano HQ Ionic 2400W
2262