ANNEMARIE BORLIND Šampon pro každodenní použití Mild (Shampoo) 200 ml

282 

ANNEMARIE BORLIND Šampon pro každodenní použití Mild (Shampoo) 200 ml od této přední společnosti ANNEMARIE BORLIND , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Skvělý produkt s garancí kvality. ANNEMARIE BORLIND Šampon pro každodenní použití Mild (Shampoo) 200 ml – nyní pořídíte od 282 Kč.

Katalogové číslo: 4011061007934 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ANNEMARIE BORLIND Šampon pro každodenní použití Mild (Shampoo) 200 ml od skvělé a známé značky ANNEMARIE BORLIND . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Přírodní vlasový šampon od certifikované přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND je určen pro všechny typy vlasů a je ideální i pro děti. Viditelně vlasy vyživuje, vyhlazuje, zlepšuje jejich pružnost a dodává jim lesk.

 

Informace o produktu

  • Značka: ANNEMARIE BORLIND
  • EAN: 4011061007934
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
ANNEMARIE BORLIND Šampon pro každodenní použití Mild (Shampoo) 200 ml
ANNEMARIE BORLIND Šampon pro každodenní použití Mild (Shampoo) 200 ml
282